/Files/images/buratno/informaciya_dlya_batkiv.jpg

Сайт UNICEF "Раннє втручання" міждисциплінарна допомога сім'ям з дітьми раннього віку



РЕЖИМ РОБОТИ СЕКТОРА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ЗАВІДУВАЧ СЕКТОРА – ОЛЕЙНІКОВА ОКСАНА ВАСИЛІВНА
ПРИЙОМ БАТЬКІВ:

ПОНЕДІЛОК: з 15.00. до 17.00.
ЧЕТВЕР: з 13.15. до 17.00.

Телефон для довідок (06139) 6 06 76


/Files/images/7.jpg

Змінено дату прийому документів для зарахування дітей до перших класів


Організація харчування в ЗДО


Харчування дітей в ЗДОздійснюється відповідно рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 19.09.2019 №253 «Про організацію харчування у закладах освіти».
Згідно наказу Управління освіти від 02.01.2018 №002/АГ для дітей ДНЗ компенсуючого типу (з чотириразовим харчуванням) плата становить для дітей:

  • віком від 1 до 3 років –31,10грн.;
  • віком від 3 до 10 років –39,48грн.
О​рганізація харчування дітей пільгових категорій в ДНЗ

Керуючись ст.35 Закону України "Про дошкільну освіту", на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 №667 "Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах", рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 20.09.2018 №259 "Про організацію харчування в закладах освіти" враховуючи можливості міського бюджету в навчальних закладах організоване пільгове харчування дітей ЗДО наступних категорій:

100% за дітей, з родин вимушених переселенців, які перебувають на території м. Енергодар, з АРК, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей;
100% за дітей із сімей військовослужбовців - учасників АТО;
100% за дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
100% за дітей, які потребують корекції розумого та фізичного розвитку;
100% за дітей-інвалідів;
100% за дітей з малозабезпечених сімей;
50% за дітей з багатодітних сімей.

Перелік документів для отримання пільг:

  1. Діти із багатодітних сімей:- посвідчення батьків багатодітної сім'ї;- свідоцтво про народження дитини (копія).
  2. Діти із малозабезпечених сімей:- довідка з управління праці та соціального захисту населення (оригінал);- свідоцтво про народження дитини (копія).
  3. Діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування:- виписка рішення про опікунство (копія);- свідоцтво про народження дитини (копія).
  4. Діти, які потребують корекції розумового та фізичного розвитку: витяг з протоколу комплексного оцінювання ІРЦ;свідоцтво про народження дитини (копія).
  5. Діти - інваліди:- посвідчення матері (батька) дитини - інваліда;- медичний висновок на дитину - інваліда;- свідоцтво про народження дитини (копія).

Розмір плати для батьків за перебування дітей в закладах дошкільної освіти міста установлюється засновником (власником, уповноваженим органом) відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 №667 “Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних та комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах” (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0953-02), статті 30 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/796-12) ст. 10, 15 Закону України про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/3551-12)

Для оформлення пільгової плати Вам необхідно звернутися до управління освіти за адресою пр. Будівельників, 21 для подання особистої заяви. При собі необхідно мати оригінали та копії документів, підтверджуючих особу заявника та дитини, а також статус для отримання пільг.

Документи приймаються в каб.4 за наступним режимом роботи:

понеділок - четвер: 08.00 - 16.45
п'ятниця: 08.00 - 15.30
обідня перерва 12.00 - 13.00

Плату за харчування потрібно вносити щомісяця,не пізніше 20 числа поточного місяця, за який вноситься плата. Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною дошкільного закладу. У разі несплати без поважних причин батьками, або особами, які їх замінюють, плати за харчуванняпротягом двох місяців таку дитину можна відрахувати з ЗДО (абз. 4 п.12 “Положення про дошкільний заклад” №305).

Якщо батьки несвоєчасно поновили документи про свій статус, або надали їх через декілька місяців після необхідного терміну, за цей період вони мають оплатити харчування дитини в ЗДО в повному обсязі. Можливість звільнення від плати “заднім числом”, тобто зробити перерахунок за прострочений період, чинними нормативними документами не передбачена.Звільнення від плати за харчування відбувається з моменту подачі відповідних документів.

За додатковими поясненнями звертайтеся до директора ЗДО, який відвідує дитина.

Кiлькiсть переглядiв: 3306

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.