Перегляд черги до ЗДО

Запис до дитячого садка

Для здійснення електронної реєстрації дитини щодо отримання місця в дошкільному навчальному закладі необхідно на сторінці ІСУО ДНЗ (дошкілля) вибрати певний дошкільний навчальний заклад та перейти на сторінку навчального закладу, що розміщено на ІСУО.

На кожній сторінці закладу в нижній частині є посилання на Електронну реєстрацію в заклади дошкільної освіти (dnz-reg.nz.ua)

Для успішної реєстрації користувач повинен створити власний кабінет на даному порталі. Реєстрація проводиться згідно з покроковою інструкцією, яка розміщена на порталі реєстрації.

В подальшому користувач має можливість відстежувати статус поданої заявки і просування черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію, про черги в дошкільні навчальні заклади в перспективі на 5 років, дізнатися всю необхідну інформацію про кожен дошкільний навчальний заклад міста.

Примітка:Якщо у користувача немає доступу до мережі Інтернет він можете звернутися до управління освіти Енергодарської міської ради Запорізької області за адресою:71503 м. Енергодар, просп. Будівельників буд.21 каб. №28

Адміністратор електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади м.Енергодара: Олейнікова Оксана Василівна, завідувач сектора дошкільної освіти управління освіти Енергодарської міської ради.

Прийом відвідувачів:понеділок з 15.00-17.00, четвер з 13.15.-17.00.

Телефон для довідок: (06139) 6 06 76


Кiлькiсть переглядiв: 392

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.