/Files/images/база.png

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ станом на 01.02.2022

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу №5 розташований в типовій двоповерховій будівлі. На даний час функціонують 9 груп: 1гр.- раннього віку, 8гр.-передшкільного віку. Усі групи мають окремі групові приміщення, які поділені на навчально-ігрові та спальні зони. Групові кімнати обладнані необхідним твердим і м’яким інвентарем. До складу групової для дітей входять : роздягальня ,групова, спальня, туалет. У кожній групі встановлено умивальники - 2 . унітази - 2.
Територія закладу має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик з тіньовими навісами та зеленими насадженнями. Майданчики для дітей раннього віку знаходяться в безпосередній близькості від входу в приміщення. На спортивному майданчику знаходяться: яма з піском для стрибків, фізкультурне обладнання для виконання основних рухів.
Для виконання завдань розумового, екологічного, трудового, профорієнтаційного розвитку дошкільнят виділено місце під городи.
Навчально-матеріальне забезпечення відповідає Закону України «Про дошкільну освіту», наказу МОН від 19.12.17 №1633 "Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти".
В групових приміщеннях створені необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Групи естетично оформлені, затишні, впорядковані меблями відповідно до віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам. Предметно - ігрове середовище сприяє всебічному розвитку вихованців та відповідає вимогам програми. Ігрові зони обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом.
Медичний кабінет утримується в належному стані і відповідає вимогам до оформлення. Наявність медикаментів відповідає переліку надання першої медичної допомоги. Забезпечений проточною водою є кварцова лампа для проведення профілактики захворювань.
У закладі є необхідна кількість інвентарю, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється.
Кiлькiсть переглядiв: 402

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.