Повернутися до звичайного режиму

Освітній процес
/Files/images/buratno/освіта.png

В педагогічному колективі склалися певні традиції, спрямовані на підвищення рівня його професійної майстерності та на поглиблення зв'язків з батьківською громадою.

У дошкільному закладі створено творчу атмосферу, в ньому не тільки інтенсивне навчальне життя, але й багато роботи з дітьми проводиться з їхнього художньо-естетичного розвитку: працюють різні студії, функціонують 2 гуртки "Здоров'ячок" та "Перлинки", а також гурток "Леголандія" на платній основі; проводяться спортивні заходи, вистави тощо.

ЗДО намагається давати дітям сучасну освіту використовуючи методи розвиваючого навчання. З дітьми працюють педагоги у напрямку розвитку української мови, образотворчого мистецтва, музично-хореографічної діяльності та художньо-ручної праці.

З метою розвиткусоціально-емоційної сфери та комунікативних навичок дітей в ЗДО здійснюється арттерапевтичний супровід корекційно-відновлювальних та педагогічних заходів, який сприяє психофізичному розвитку та соціалізації дітей, формуванню почуття емоційного благополуччя у ЗДО та сім’ї, а також гармонізації дитячо-батьківських відносин. Який включає:

- використання музикотерапії у процесі адаптації дітей раннього віку, на педагогічних, психологічних та логопедичних заняттях та під час режимних моментів (прийом їжі, засинання) та ігрової діяльності;
- індивідуальні та групові корекційно-розвиткові заняття з використанням прийомів зображувальної, ігрової, лялькотерапії, музико терапії, казкотерапії та пісочної терапії;
- проведення циклу казкотерапевтичних занять з дітьми старшого дошкільного віку «У королівстві почуттів» та тренінгових занять на розвиток соціально-емоційної сфери дітей дошкільного віку з елементами арттерапії за парціальною програмою «Де живе добро і зло».

Також однією з основних завдань закладу є зміцнення та збереження здоров’я дітей. В ЗДО створені задовільні умови для проведення медико-профілактичної роботи з дітьми. Медичне обслуговування здійснюється лікарем-педіатром та медичними сестрами. В закладі розроблена система фізкультурно-оздоровчої та оздоровчо-профілактичної роботи в режимі дня, яка затверджена рішенням педагогічної ради та лікарем-педіатром. В ЗДО виконуються такі заходи: антропометрія, огляд на педикульоз, доліковування, вітамінотерапія, фізіотерапевтичні процедури з використанням лампи «Солюкс», апаратів УВЧ, КУФ, «Омрон». Протиепідемічні заходи, масаж дітей.

01.10.2011р. на базі закладу відкрито Консультативний центр згідно наказу по ЗДО від 29.09.2011 №93 для батьків або осіб, які їх замінюють, дітей, які виховуються в умовах сім’ї. Метою даної форми роботи є забезпечення єдиних вимог і наступності сімейного і суспільного виховання, надання безкоштовної психолого-педагогічної допомоги батькам або особам, які їх замінюють, підтримки різнобічного розвитку дітей, які виховуються в умовах сім’ї.

Кiлькiсть переглядiв: 597

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.